SIBLED Agencja Artystyczna – marka z ponad 13 letnim doświadczeniem.

Działamy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Profesjonalnie i z najwyższą starannością realizujemy każde powierzone zadanie. Realizujemy oprawę artystyczną wydarzeń oraz video produkcji. Mamy za sobą współpracę przy ponad 50 produkcjach teledyskowo – serialowych oraz kilkadziesiąt wydarzeń rocznie.

Realizujemy wydarzenia oraz produkcje foto & video, dbamy o szczegóły i do każdej realizacji podchodzimy bardzo indywidualnie. Współpracujemy z grupą specjalistów z wielu różnych dziedzin. Kilkanaście lat doświadczeń nauczyło nas, że nie wszystko zawsze można przewidzieć i dało możliwość wypracowania umiejętności odpowiedniego reagowania i podejmowania odpowiednich działań w sytuacjach nieplanowanych.

MISJA:

Dostarczamy najwyższej jakości usługi marketingowo eventowe, które przyczyniają się do sukcesów naszych klientów. Doskonałe zrozumienie potrzeb naszych klientów, partnerów biznesowych wyróżnia nas na tle konkurencji. Poprzez naszą kreatywność wyprzedzamy tendencje rynkowe dzięki czemu zapewniamy ofertę wyjątkową.

WIZJA:

Nasze priorytety to rozwój oraz kreatywność. Stawiamy nie na ilość, lecz na jakość. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, analizujemy potrzeby, cele i możliwe do osiągnięcia korzyści dla naszych klientów i partnerów biznesowych. Reinwestujemy kapitał w swój rozwój, który jest dla nas ogromnie ważny.

CEL:

Naszym głównym celem jest zapewnienie usług zgodnych a wręcz wykraczających ponad oczekiwania naszych klientów i partnerów.

 

  • MOCNE STRONY: doświadczenie, zaangażowanie, profesjonalizm
  • REKOMENDACJE: powracający klienci
  • ZYSKI DLA KLIENTA: zaoszczędzony czas i pieniądze, podniesiona wartość firmy w oczach Państwa klientów, partnerów, pracowników.

Pasja jest absolutnie niezbędna do osiągania sukcesów

Monika Ratkowska
WŁAŚCICIEL